Nowości

Świecąca Żyrafa – energooszczędne i designerskie oświetlenie domu oraz ogrodu

Nowoczesne oświetlenie może diametralnie odmienić charakter wnętrza. Świecąca Żyrafa to sklep internetowy, który powstał z pasji do designerskich i oryginalnych lamp zarówno dla domu, jak i ogrodu. Zajmujemy się sprzedażą już 21 lat, dlatego wiemy jak najlepiej zadbać o naszych Klientów. Proponujemy stylowe lampy wiszące, lampy biurowe, a także różnorodne oświetlenie dla domu, w tym łazienkowe – sufitowe oraz do pokoi dziecięcych.

Zależy nam spełnianiu różnorodnych oczekiwań Klientów, w związku z tym zapewniamy duży wybór lamp, współpracując z najlepszymi producentami na rynku. Są to m.in. firmy Aldex, Alfa, Sigma i Lis Poland. Gwarantujemy, że designerskie oświetlenie dostępne w naszym sklepie to produkty wysokiej jakości. Cały czas się rozwijamy, poszukując nowych inspiracji i śledząc najnowsze trendy na rynku. Oferujemy także energooszczędne oświetlenie LED. Zachęcamy do dokonania zakupów w naszym sklepie online.

Karolina Stencel Niezależny Dyrektor w Klubie Oriflame
Karolina Stencel
Niezależny Dyrektor w Klubie Oriflame
"Kilka miesięcy temu zrobiłam zakupy w świecącej żyrafie i nie zawiodłam się. Profesjonalna pomoc przy wyborze, bardzo dobrze zapakowany towar, jak i szybka wysyłka sprawiły, że jestem zadowolona z zakupów i z przyjemnością polecam ten sklep dalej!"